Get Adobe Flash player

Paroda “Namų pasaulis 2017″

Kviečiame apsilankyti pas mus parodoje, “Namų pasaulis 2017″ Žalgirio arenoje 2017m. 03mėn. 16-19 dienomis

Paroda “Namų pasaulis 2012″

Žmogus savo namus kuria neskubėdamas, kiekvienais metais į juos įnešdamas vis daugiau jaukumo detalių. Šiemet jau devynioliktą kartą organizuojamoje specializuotoje parodoje „Namų pasaulis 2012“ kiekvienas lankytojas ras tai, ko jo namuose dar trūksta.

Kviečiame visus aplankyti mūsų stendą ir gyvai pamatyti visus centrinės dulkių siurbimo sistemos privalumus. Jus maloniai pasitiks Algimantas Paradnikas, jis yra įmonės “Alpara” savininkas, centrines dulkių siurbimo sistemas montuoja jau daugiau nei 11 metų. Algimantas pateiks Jums išsamią informaciją apie centrinę dulkių siurbimo sistemą ir atsakys į visus Jums rūpimus klausimus.

Nepraleiskite progos išvysti naujajį BEAM SC385 dulkių siurblį, jis ne tik galingas, bet ir stilingas.  Jam suteikiama net 10 metų garantija.

Skaitykite plačiau

Centrinis dulkių siurblys – 10 metų garantija !!!

 

Nuo  2012 metų vasaros pabaigos prekyboje pasirodys naujo modelio siurbimo agregatas “SC385″

Kuriam bus suteikta10 metų garantija!

Į komplektą įeina 9m. progression žarna su reguliuojamu oro srautu, kombinuotas grindų antgalis ir trijų dalių “Mini” rinkinys padėsiantis jums išvalyti, net sunkiausiai prieinamas vietas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Centrinė dulkių siurbimo sistema

Beam Electrolux sistema – tai išbaigtas centrinės dulkių siurbimo sistemos komplektas. Dėl gamintojo gerai apgalvotų techninių sprendimų, siūlomų aksesuarų, siurbimo priedų, dizaino ir itin gerų savybių, Beam Electrolux sistema padeda išvalyti namus daug lengviau, higieniškiau, sukuriant jaukią ir šeimynišką aplinką šiame įtemptame nuo darbų gyvenimo ritme.

 

Skaitykite plačiau

Jūsų liokajus – Wally flex

Wally flex - tai naujas aksesuaras prie Jūsų centrinės dulkių siurbimo sistemos. Visada po ranka 4 m’ daili žarna, kuri negadina Jūsų interjero.

Foto pristatymas spauskite čia

 

 

 

 

 

2012 metų akcija

 

Sudarius sutarti su mūsų firma dėl centrinės dulkių siurbimo sistemos įrengimo, mūsų klientai įgyja galimybė nemokamai pasitikrinti lauko ir vidaus vamzdynus su video kamera (iki 1 val.), įrašius vaizdą į skaitmeninį formatą.

Daugiau informacijos apie vamzdynų, kaminų ir ventiliacijų kanalų video apžiūrą galite paskaityti čia.

 
 

Namų pasaulis 2012

Kasmet dalyvaujame parodoje – “Namų pasaulis”, kurioje pristatome savo produkciją ir paslaugas. Ir šiemet visus kviečiame aplankyti  parodą:

“Namų pasaulis 2012″ kuri vyks  kovo 14 – 18 d. Kaune  ir užsukti į mūsų “B12″ stendą ” B” salėje.

Maloniai lauksime Jūsų apsilankymo.

Praeitų metų parodų nuotraukų galerija rasite čia

 

Wroom – nepakeičiamas pagalbininkas

Wroom- tai išsitraukianti, priklausomai nuo modelio, 5 (m) arba 7 (m) žarna, kuri visada gali būti, Jums po ranka. Labai patogus ir universalus integravimas į virtuvinius komplektus. Mechanizmas (h600mm/580mm/10mm) lengvai įsimontuoja ir tampa nepastebimas,  jo rankeną pakėlus į viršų, įsijungia Jūsų centrinis dulkių siurblys, išsitraukia žarna ir Jūs be rūpesčių išsiurbliuojate grindis, stalviršio paviršių ir visus smulkiausius trupinius. Norint susitvarkyti virtuvę,  Jums nebereikės turėti  šluotos.

 

Skaitykite plačiau

Oro valymo sistema “BEAM Oxygen”

BEAM Oxygen oro valymo sistema

BEAM Oxygen oro valymo sistema – dar vienas žingsnis į sveikesnius namus!

Mūsų pasižadėjimas pagerinti patalpų oro kokybę neužsibaigia ties centriniais dulkių siurbliais. Norėtume pristatyti Oxygen oro valymo sistemą, kuri turi tokias savybes, kaip HEPA filtras ir PlasmaWave technologija. O tai reiškia, kad 99.97% (iki 40kv m. patalpų) į orą pakilusių dulkių, alergenų ir netgi kvapų yra surenkami. Jūsų patogumui BEAM oro valymo sistema yra sukurta su nuotoliniu valdymu, kartu su įspėjamosiomis lemputėmis bei dulkių ir kvapų jutikliais, kurių dėka prietaisas automatiškai prisitaiko prie intensyvumo, reikalingo oro išvalymui. BEAM Oxygen oro valymo sistema veikia labai tyliai. Visi šie veiksniai nėra garsesni už šnabždėjimą.

Skaitykite plačiau

Rankinė valymo mašinėlė

 

 

Tai pati mažiausia ir lengviausia valymo mašinėlė, reikalinga kiekvienam, norinčiam profesionaliai atlikti valymą.

PRANAŠUMAI: išskirtinis lengvumas, efektyvus valymas tiek lauko, tiek vidaus sąlygomis, uždėjus skirtingus padukus gali šveisti, valyti arba poliruoti.

PRIVALUMAI: puikiai valo sunkiai pasiekamas vietas, lengvai eksploatuojama ir transportuojama, siūlomas platus valymo priedų pasirinkimas

NAUDOJAMA: viešbučiuose, viešo maitinimo įstaigose, jų virtuvėse, SPA centruose, ligoninėse, sanatorijose, laboratorijose, grožio salonuose, namuose.

TINKA VALYTI: sienas, lubas, kolonas, laiptus, stalus, baldus, sunkiai pasiekiamas vietas, vonias, tualetus. Taip pat puikiai tinka automobiliams, jachtoms, terasoms valyti. Skaitykite plačiau

Įdomi bei naudinga informacija, prekių prezentacijos skaitykite plačiau...>>>