Get Adobe Flash player

Apie mus

Mūsų nuotrauka

Nesvarbu, kur begyventume  ar dirbtume, siekiame, kad mus supanti aplinka teiktų džiaugsmą. Kiekvienas norime turėti jaukius, švarius namus, tačiau  gyvendami visavertį  gyvenimą pamirštame, o gal net  visai nesusimąstome , ar  patalpoje esantis oras yra švarus ir kokybiškas.

Firma “Alpara” – padės priimti protingą ir Jums labiausiai tinkantį sprendimą. Į šią firmos veiklą įtraukta visa šeima, todėl mes garantuojame kokybišką ir sąžiningą komandinį darbą.

Pagrindinė firmos “Alpara” veikla – centralizuotų dulkių siurbimo sistemų įrengimas, priežiūra ir aptarnavimas.  Firmos savininko ilgametė patirtis – 15 metų UAB “Papėdė”  darbų vadovo specializacija (vidaus apdailos darbai) ir nuo 1999 metų centralizuotų dulkių siurbimo sistemų įrengimas.  Per šį laikotarpį buvo įrengtos centrinės dulkių siurbimo sistemos UAB „Kauno Autobusai“, UAB “Judex” administracinėse patalpose bei virš 200 individualiu namų visoje Lietuvoje .

Centrinis dulkių siurblys – tai radikali dulkių pašalinimo priemonė iš gyvenamosios patalpos. Patogu, tylu ir daugiau jokių dulkių ir alergenų. Kvepuokite tyru oru ir savo namuose.

Firma “Alpara”, Jūsų patogumui,  darbus atlieka ne tik Kaune, bet ir visoje Lietuvoje.  Centrinės dulkių siurbimo sistemos montuojamos ne tik butuose, namuose ar kotedžuose, bet ir viešbučiuose, kavinėse, kino teatruose.

 Pagarbiai, Agne Paradnikaitė

 

Įdomi bei naudinga informacija, prekių prezentacijos skaitykite plačiau...>>>