Get Adobe Flash player

Atsiliepimai


Maloniai prašome parašyti atsiliepimą apie įrengtą centrinę dulkių siurbimo sistemą, jos privalumus, pageidavimus, ką ir kaip darytumėte statant naują būstą. Kokius centrinės dulkių siurbimo sistemos privalumus ir trūkūmus matote.  Kokius priedus naudojate. Per kiek laiko Jums įrengė centrinę dulkių siurbimo sistemą ir pan. Išanksto dėkojame.

Pagarbiai: Algimantas Paradnikas

Spauskite čia, norėdami užpyldyti atsiliepimų formą.


Užpildykite žemiau esančią atsiliepimų formą.
* Privalomas laukas

Lipideco
Atsiliepimą parašė ir įvertino:  Aivaras | Pareigos: Dizaineris

Esu patenkintas Alparos komandos darbu.

http://lipideco.lt
info@lipideco.lt


Atsiliepimą parašė ir įvertino:  Rūta | Pareigos: 

Šią sistema įsirengėme statant naują namą,jokiu kėblumu irenginėjant nebuvo,o ypatingai geras ir greitas aptarnavimas eksplotuojant siurbimo sistemą.Sistema puiki,neisivaizduojame gyvenimo be jos.Labai patogi ritė su žarna garaže,virtuvėje ištraukiama žarna(9m) ir skalbyklėje ant sienos tvirtinama žarna.Tik gailimės,kad nesumontavome voniose ant sienos tvirtinamos žarnos ir prieškambaryje.Dėkui Alparos kolektyvui ir sekmės!

Dainius@skuba.lt


Dovilė
Atsiliepimą parašė ir įvertino:  Dovilė | Pareigos: 

BEAM centirnę dulkių siurblio sistemą įsirengėme prieš penkerius metus. Džiaugiamės kiekvieną dieną ir rekomenduojame visiems savo draugams, kurie statosi namus. Tik gailimės, kad neįsirengėme siurblio hole, prie įėjimo. Tikrai būtų dar paprasčiau tvarkytis.

dovile.taparauskiene@gmail.com


Atsiliepimą parašė ir įvertino:  Vytautas | Pareigos: 

Centrinį dulkių siurblį BEAM įsirengėme pries penkis metus, statydami namą. Manau kad tai labiausiai pasiteisinusi inžinierinė naujovė mūsų name. Esame labia patenkinti tiek pačiu centriniu dulkių siurbliu, tiek Algimanto firmos darbu. Teko su Algimantu ir vėliau bendrauti, išplečiant sistemą, aptarnavimas iš tiesų aukštumoje. Visiems besistatantiems namus tikrai rekomenduoju.

vytmeist@gmail.com


Atsiliepimą parašė ir įvertino:  Giedrius | Pareigos: 

Prieš 5 metus idėja įsirengti centrinę dulkių siurbimo sistemą kilo ją pamačius pas draugą. Kaip tik tuo metu vyko namo rekonstrukcija. Gavau p. Algimanto kontaktus ir taip prasidėjo mūsų bendradarbiavimas. Kadangi vamzdynai buvo vedžiojami rekonstrukcijos metu, tai teko gerokai pasukti galvą kaip viską teisingai padaryti, bet pavyko be priekaištų. Visą šį laiką sistema veikia puikiai, be priekaištų. Vėliau dar nusipirkom papildomų antgalių. Tad, jei kas statotės namą siūlyčiau bent jau vamzdynus išvedžioti, kad nereiktų po to vargti, griauti ir priiminėti kompromisinius sprendimus.

gederus@gmail.com


Atsiliepimą parašė ir įvertino:  Stasys | Pareigos: 

Tiktrai geras daiktas. BEAM sistemą įsirengėme prieš ketverius metus, statydami namą. Tada domėjomės visomis namo inžinerinės įrangos naujovėmis. Patiko p. Algimanto firmos darbas - kalbama trumpai drūtai, aiškiai, daroma operatyviai ir kokybiškai. Pirmą kartą nuvykau į Kauną su statomo namo planu, p. Algimantas per keliolika minučių suskaičiavo kur ir kiek reikės sumontuoti vamzdynų, rozečių ir t. t., kiek viskas kainuos. Sukirtus rankomis, netrukus atvyko meistrai ir per porą dienų (namas nemažas) sumontavo visus vamzdžius, laidus. Patį siurblį įrengė, kai jau įsikėlėme gyventi. Sistema dirba be sutrikimų, paprasta naudotis, netgi mano 88 metų mama sėkmingai naudojasi virtuvėje įrengtu šiukšlių surinktuvu. Dabar gailiuosi, kad neįrengėme tokio ir prie įėjimo durų, bandysime šią klaidą ištaisyti.
Beje, prieš porą savaičių audros metu gavome perkūnijos smūgį (per elektros įvadą), visa elektronika, kuri buvo įjungta į elektros tinklą, numirė (kompiuteris, televizorius, ir t. t.). Neatlaikė ir BEAM'as, teko pakeisti valdymo plokštę. Laimei, ALPARA atvyko operatyviai ir sutvarkė. Taigi kas statotės namą - rekomenduoju BEAM. Nesigailėsite.

stasysm1@erdves.lt


UAB "KTD group"
Atsiliepimą parašė ir įvertino:  Giedrius Juocius | Pareigos: klientas

Puikus sugalvojimas. Greitai ir kokybiškai sumontavo. Naudojame apie 10 metų. Kas statote namą tik dabar, tikrai rekomenduoju įsirengti šiukšlių surinktuvą ne tik virtuvėje, bet ir prie židinio (nuo malkų lieka visokių šiukšlių) bei prie įėjimo. Tikrai šis tas visada nubyra ir nuo batų.
Dulkių siurblį (mažesnio galingumo) turime ir garaže. Labai patogu.
Ypač malonu, kad Algimantą be problemų galima susirasti ir po 10 metų nuo siurblio sumontavimo. Susidėvėjusį jungtuką davė dovanų.
REKOMENDUOJU PASIRINKTI ŠIĄ ĮMONĘ.

http://www.keliutiesimas.lt/
info@keliutiesimas.lt


Audronė
Atsiliepimą parašė ir įvertino:  Audronė | Pareigos: 

Beam sistemą įsirengeme, kai stateme namą, prieš 5 metus, ir esame labai patenkinti. Prieš tai gyvenome bute, dulkių būdavo labai daug (nors ir valydavome kasdien). Buvome pradeję galvoti apie giluminio valymo siurblį, bet neįsivaizdavau kaip jį būsimame name (jau buvome pradeję statybas) reikės nešioti iš aukšto į aukštą. Laimei pas draugus pamačiau Beam namo valymo sistemą (pačiu laiku) ir įsirengėme tokią pat namuose. Dabar džiaugiames švariais namais, praėjo anksčiau kiankinusi alergija, lengva kelis kartus per dieną pasivalyti bet kurį aukštą, labai patogus virtuvėje esantis šiukšlių surinktuvas. Kitame name statyčiau tokį pat. Sėkmės!

http://www.atomis.lt
audran@takas.lt


UAB Madera Group
Atsiliepimą parašė ir įvertino:  Ramūnas | Pareigos: nenurodytos

Centrinį dulkių siurblį pamačiau pas draugą prieš šešis metus ir labai patiko.Stačiausi namą ir pirmas reikalas įsirengiau siurblį. Kainavo tai kainavo bet negaliu atsidžiaugti jau penki metai.

http://www.madera.lt
ramasbaldai@gmail.com


Tomas
Atsiliepimą parašė ir įvertino:  Tomas | Pareigos: nenurodytos

Jau 3 metus gyvename naujame name su irengta Beam siurbimo sistema ir per visa si laikotarpi atsiliepimai tik geri ir dar karta geri.
Siuksles is kibiro reikia ismesti ti karta per menesi, traukimas puikus, vienintele beda ka turejome, tai kai patys sugebejome isiurbti naujametine girlianda, bet ir tuomet gaves konsultacija teleofnu viska greuitai pats issisprendziau. Kas statosi nama geresnio dalyko svaros palaikymui neissivaizduoju.

ingatomas@gmail.com


Alpara , LT 5.0 5.0 13 13 Esu patenkintas Alparos komandos darbu.
Page:
12


Įdomi bei naudinga informacija, prekių prezentacijos skaitykite plačiau...>>>