Montavimas

Statomiems namams:

Jei Jūs jau statotės arba planuojate statytis namą, susisiekite su mumis mes Jums suteiksime nemokamą konsultaciją,  Jūs turbūt norėsite sužinoti vietas, kur galėtų stovėti pats siurblys, rozetės (kur reikės įkišti siurbimo žarnas), taip pat siurbimo žarnų bei priedų pakabinimo vietas kiekviename aukšte, tiesiog padidinant drabužių spintą ar įrengiant vieną mažytį papildomą sandėliuką.

Mes  galime Jums taip pat pasiūlyti VacPan automatinį dulkių semtuvėlį virtuvėje, prie išėjimo durų ar bet kur kitur, kur yra kieto paviršiaus grindys, o taip pat kitus priedus palengvinsiančius Jūsų buitį.

BEAM sistemos montavimas pradedamas kartu su santechnikos ir elektros darbais.

Pastatytiems namams:

Apie 95% pastatytų namų – nepaisant amžiaus – gali būti modifikuoti, sumontavus BEAM centrinę dulkių siurbimo sistemą. Pagrindinis pasisekimo žingsnis, norint sutaupyti darbo laiką ir pinigus, yra racionalus vamzdyno išplanavimas su kuo mažesniu rozečių ir alkūnių skaičiumi.

Jei Jūs pertvarkote namą dabar arba planuojate tai daryti greitu metu, tiesiog kreipkitės į firmos „Alpara“ darbuotojus ir jie padės Jums suprojektuoti sistemą, kad reikėtų kuo mažiau išlaidų.

 


6 montavimo žingsniai:

  • Pirmas žingsnis: sistemos pasirinkimas.

Mes siūlome pasirinkti centrinę dulkių siurbimo sistemą Beam Electrolux. Tai puiki sistema vertinama visame pasaulyje. Šalia neprilygstamų techninių charakteristikų siurblių modelių Beam Platinum klasės, pasirinkite pageidaujamo ilgio ir tipo siurbimo žarną, reikalingus šepečius, antgalius bei priedus, kurie labiausiai tiktų Jūsų būstui ir poreikiams. Pilnam patogumui pridėkite ir VacPan dulkių semtuvėlį virtuvėje, vonioje ar koridoriuje, o taip pat Wroom priedą su išsitraukiančia žarna batų spintoje, drabužinėje ar virtuvės balduose, o gal netgi stalviršio trupinių surinkėją.

  • Antras žingsnis: apskaičiuokite, kiek rozečių Jums reikės

Nustatykite, kurias patalpas norėsite valyti su centrine dulkių siurbimo sistema Beam. Įsitikinkite ar su planuojamo ilgio siurbimo žarna pasieksite toliausiai nutolusias vietas Įvertinkite, kad kambaryje bus baldai, gėlės, akvariumas,…. Vienos rozetės pakanka maždaug 45-75kv. m.

  • Trečias žingsnis: kur montuoti rozetes?
Rozetes galima montuoti bet kokioje konstrukcijoje, jei tik galima tvirtai užtvirtinti. Pagal montavimo vietą galima pasirinkti sienines, grindines, universalias. Taip pat reikalui esant rozetes galima montuoti netgi balduose. Balduose paprastai montuojami šiukšlių semtuvėliai, Wroom įrenginys, stalviršio trupinių rinktuvas. Norint išgauti daugiau galios reikia montuoti kuo mažiau rozečių, tačiau įsitikinkite, kad sugebėsite visus kambario kampus pasiekti pasirinkto ilgio žarnos pagalba. Sutaupysite prisiminę, kad siurblio Beam korpuse yra pajungimo rozetė, skirta aplink siurblį esančių paviršių valymui.

 

  • Ketvirtas žingsnis: vamzdyno montavimo planavimas

Mes naudojame tik specialius, būtent tik dulkių siurbimo sistemoms skirtus vamzdžius bei jungimo elementus, trišakius. Vamzdžiai turi atitikti ASTM arba EU standartus. Vamzdynas jungia BEAM siurblį su visomis sienose esančiomis rozetėmis ir kitais sistemos priedais. Patogiausia išvedžioti vamzdyną ant „juodgrindžių“ ar po grindimis, jei name nėra rūsio, arba tiesiog grindų konstrukcijoje, vamzdynas taip pat gali eiti per palėpę. Jau pastatytuose dviaukščiuose ar triaukščiuose namuose vamzdynas gali eiti pro šalto oro kanalus, po laiptais ar šalia kanalizacijos vamzdžių. Prisiminkite, kad vamzdžius galima paslėpti po namo apdailos elementais, pakabinamomis lubomis, atitvaromis. Taip pat tiksliai nuspręskite, kurioje vietoje norėtumėte ir kur Jums patogiausia pakabinti BEAM siurbimo agregatą , numatant siurbimui naudoto oro išmetimą– dažniausiai tai būna rūsys arba garažas.

  • Penktas žingsnis: vamzdyno įrengimas

Kiekvienu atveju tai individualus procesas, priklausantis nuo vamzdyno montavimo vietos, su bendromis taisyklėmis. Pradedamas lizdų, šiukšlių semtuvėlio bei kitų priedų vietų pažymėjimu, esant nustatytai siurblio montavimo vietai. Vamzdyno įrengimas pradedamas nuo lizdo, toliausiai nutolusio nuo agregato, naudojant tik specialiai šiai paskirčiai pritaikytus vamzdžius.

  • Seštas žingsnis: agregato įrengimas

Agregatas tvirtinamas patogiame aukštyje, žemiausiai 20cm nuo grindų, kad būtų galima patogiai išimti šiukšlių talpyklą. Kad variklis tinkamai aušintųsi, tarp prietaiso ir lubų rekomenduojame palikti 30cm atstumą.

Siurbimui naudojamas oro išmetamasis vamzdis turi būti išvestas į lauką, kad būtų pašalintos mikro dulkės, mikrobai ir dalis garso.

Pastaba: Agregato įjungimo/išjungimo mygtukas yra tik ant agregato. Visi kiti pajungimo lizdai veikia automatiškai, kai žarnos galas įkišamas į lizdą arba kai įjungiamas ant žarnos rankenos įmontuotas jungiklis.