Žmogus savo namus kuria neskubėdamas, kiekvienais metais į juos įnešdamas vis daugiau jaukumo detalių. Šiemet jau devynioliktą kartą organizuojamoje specializuotoje parodoje „Namų pasaulis 2012“ kiekvienas lankytojas ras tai, ko jo namuose dar trūksta.

Kviečiame visus aplankyti mūsų stendą ir gyvai pamatyti visus centrinės dulkių siurbimo sistemos privalumus. Jus maloniai pasitiks Algimantas Paradnikas, jis yra įmonės „Alpara“ savininkas, centrines dulkių siurbimo sistemas montuoja jau daugiau nei 11 metų. Algimantas pateiks Jums išsamią informaciją apie centrinę dulkių siurbimo sistemą ir atsakys į visus Jums rūpimus klausimus.

Nepraleiskite progos išvysti naujajį BEAM SC385 dulkių siurblį, jis ne tik galingas, bet ir stilingas.  Jam suteikiama net 10 metų garantija.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ALPARA stendas įrengtas taip, kad galėtumėte pamatyti, kaip greitai ir patogiai galite susitvarkyti savo namus. Čia galėsite pamatyti kaip šauniai veikia centrinės dulkių siurbimo sistemos priedai „Wroom“ ir „WallyFlex“. Taip pat galėsite įkvėpti gryno oro, sklindančio iš oro valymo sistemos „BEAM OXYGEN“. Maloniai Jūsų laukiame, B – salėje, B 12 vietoje. Iki susitikimo.